کدخبر : 1186
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۰
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش؛

اقتدار و اقتدار امروز ایران اسلامی مدیون خون شهدا است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در یادواره شهدای منطقه عباس‌آباد شهریار گفت: اقتدار و اقتدار امروز ایران اسلامی مدیون خون شهدا است.

 

شهریار نیوز به گزارش «ایثار»: مراسم یادبود شهدای منطقه عباس‌آباد شهرستان شهریار مصادف با شام شهادت بی‌بی دوعالم حضرت فاطمه زهر (س) و باحضورخانواده های شاهدوایثارگران، مردم ولایت مدار شهیدپرور شهریار، حجت الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، نوراله طاهری فرماندارشهریار، علی کردی رییس بنیادشهیدوامورایثارگران، فرماندهان نیروهای نظامی وانتظامی شهریار با عنوان «یاد یاران ظهور» درمسجدحضرت حبیب ابن مظاهرعباس‌آباد شهریار برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی نماینده ولی فقیه و رئیس عقیدتی سیاسی ارتش درارتش ضمن عرض تسلیت شهادت دخت گرامی پیامبراسلام (ص) اظهار داشت: امروز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موجب شده که در منطقه و فراتر از آن ایران اسلامی این چنین مقتدر و با عزت باشد و در بسیاری از اتفاقات منطقه نقش تعیین کننده و محوری داشته باشد، باید گفت که دشمنان از این روحیه والا ایثار شهادت می‌ترسند و شاهد بودیم که هم در دفاع مقدس و هم در این روزها شهدای مدافع حرم با حرکت در این مسیر درس بزرگی را به دشمنان دادند.

وی بیان کرد: امروز دشمنان به دنبال این هستند که بخواهند وحدت و یکپارچگی ما را با خلل روبرو کنند و به همین جهت به دنبال تخریب ولایت و رهبری هستند اما این را به دشمنان با صدای رسا می گوئیم که ما تا آخرین قطره خون پشتیبان ولایت و رهبری می‌مانیم و از این نظام مقدس صیانت می‌کنیم و نخواهیم گذاشت میراث گرانبهای شهدا با خدشه‌ای روبرو شود.
رئیس عقیدتی سیاسی ارتش خاطر نشان کرد: امروز هر چه داریم از ولایت و رهبری، وحدت و یکپارچگی و به برکت خون پاک شهدا و رشادت ایثارگران است و باید به خوبی این را درک کرده و با جدیت تر در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که بر گرفته از مکتب عاشورا است قدم برداریم.

شایان ذکر است همزمان با آغاز این مراسم با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی مزارشهدای کرشته وعباس‌آباد باحضورخانوادهای شهدا و عموم مردم شهید پرور شهریار غبارروبی، عطر افشانی و گلباران شد.

مطالب مرتبط
دیدگاه شما