کدخبر : 2410
دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۸
دوشنبه، پنجم آذرماه:

دیدار سرپرست استانداری تهران با نخبگان و فرهیختگان و اعضای سازمان های مردم نهاد شهرستان ملارد

سرپرست استانداري تهران، امروز پنجم آذرماه با نخبگان و فرهيختگان و اعضاي سازمان هاي مردم نهاد شهرستان ملارد ديدار كرد.

شهریار نیوز، سرویس فرهنگی: سرپرست استانداری تهران، امروز پنجم آذرماه با نخبگان و فرهیختگان و اعضای سازمان های مردم نهاد شهرستان ملارد دیدار کرد.

در دیدار سرپرست استانداری تهران با نخبگان و فعالان اجتماعی شهرستان ملارد، دکتر فردین احمدی، نخبه و پژوهشگر برتر شهرستان، به عنوان نماینده نویسندگان، پژوهشگران و فعالان فرهنگی در سطح شهرستان ملارد به ایراد سخنرانی پرداخت.
وی ضمن تشکر از فرماندار این شهرستان و نیز جناب آقای شاهقلیان، معاونت فرمانداری که همواره از پیشنهادات و ایده های ایشان استقبال کرده اند، شهرستان ملارد را یکی از پرجمعیت ترین شهرستان های استان تهران دانسته و عدم وجود یک فرهنگسرا را از خلاءهای فرهنگی این شهرستان دانست.
دکتر احمدی، خروجی تقدیر مسئولان شهرستان از خود را به عنوان یک نویسنده و نخبه شهرستان، چند لوح تقدیر دانست و حمایت بیشتر مسئولان برای ایجاد انگیزه جهت فعالیت بهتر را درخواست تمام نویسندگان و فعالان فرهنگی این شهرستان عنوان کرد.
این نویسنده و پژوهشگر ملاردی ادامه، تحصیل و رفتن به نویسندگی را با وضعیت موجود و عدم حمایت مسئولان، بدون عاقبت دانست و از مسئولان محترم در خواست نمود که به سمت جوانان بیایند و در جهت ارتقای کیفی شرایط برای آنها قدم بردارند.
در پایان، جهت حمایت از چند نویسنده ای که در روز ۳۰ آبان در سالن اجتماعات اداره ارشاد از کتابهای ایشان رونمایی شده بود مبلغ ۲۰ میلیون تومان اختصاص یافت.
خانم جامه بزرگی، یکی دیگر از فعالان اجتماعی شهرستان نیز مطالبی را مطرح نمود از جمله اینکه نبود یک تخت بیمارستان برای شهرستانی با این جمعیت را باعث تاسف دانست که در صورت بروز حوادث طبیعی همچون زلزله، با بحران جدی مواجه خواهد شد.
در این نشست، همچنین سه نفر از قهرمانان ورزشی شهرستان به ایراد مطلب پرداختند که در پایان، مبلغ ۵ میلیون تومان به هر یک از این قهرمانان اختصاص داده شد.
یکی دیگر از نخبگان علمی شهرستان که در المپیاد جهانی ریاضی صاحب مقام قهرمانی است، از مشکلات در این حوزه گفت و ۵ میلیون تومان نیز جهت حمایت از ایشان اختصاص یافت.

مطالب مرتبط
دیدگاه شما