کدخبر : 2439
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲

معاونت پشتیبانی اداره آموزش پرورش شهرستان ملارد از سمت خود در این پست استعفا داد

این مقام مسئول که عضو شورای شهر ملارد نیز میباشد علت استعفای خود را اینگونه مطرح میکند: به جهت صرف وقت بیشتر برای انجام تعهدات و وظایفم در شورای شهر ملارد و قولی که در این راستا به مردم فهیم شهر ملارد داده ام از سمت معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان ملارد استعفا میدهم.

شهریار نیوز: سرویس اجتماعی:
این مقام مسئول که عضو شورای شهر ملارد نیز میباشد علت استعفای خود را اینگونه مطرح میکند:
به جهت صرف وقت بیشتر برای انجام تعهدات و وظایفم در شورای شهر ملارد و قولی که در این راستا به مردم فهیم شهر ملارد داده ام از سمت معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان ملارد استعفا میدهم.

 

متن استعفا

مدیر محترم آموزش و پرورش شهرستان ملارد

با سلام و احترام

حمد و سپاس خداوند رحمان و رحیم و قادر متعال را که بر این بنده ناچیز منت گذاشت تا در چند سال گذشته با نصب العین قرار دادن کلام شریف مولی الموحدین علی بن ابیطالب(ع) که می فرماید: ان عملک لیس لک بطعمه و لکنه فی » بار سنگین و حساس مسئولیت معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان ملارد را با سعی در رعایت جمیع تکالیت قانونی و شرعی، (ان شاءالله) علیرغم تمامی سختی ها و کمبودها به سرمنزل فعلی رسانده و توفیقی حاصل شد که با موفقیت نسبی باتوجه به شرایط حاضر، این امانت سنگین در گردن را با افتخار و سبک دوشی و راحتی وجدان به شخص بعدی تحویل نمایم.

سپاس مضاعف و هزاران بار شکر پروردگار متعال می نمایم که این بنده را برای بار دوم مفتخر و شایسته حمل امانت اعتماد مردم عزیز و شریف و باعزت شهرستان ملارد در قامت نماینده خودشان در شورای اسلامی شهر بدون صرف هزینه های کلان تبلیغی نمود.

لذا به جهت لزوم صرف وقت بیشتر برای انجام تعهدات و وظایفم در شورای شهر و قولی که در این راستا به مردم فهیم و باعزت شهر داده ام و پیرو درخواست های شفاهی ام در ماه های گذشته، بدین وسیله از سمت خود به عنوان معاونت توسعه مدیرت و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان ملارد استعفا می دهم.

گزارشگر: فردین احمدی

 

مطالب مرتبط
دیدگاه شما