کدخبر : 2562
پنج شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵
در فرهنگسرای رسانه

پاسداشت روز زن به همت جوانان شورای مشورتی شهرستان ملارد

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زهرا سلام الله علیها و روز زن، مراسم با شکوهی به همت و یاری مجمع جوانان استان تهران (شورای مشورتی جوانان شهرستان ملارد)، نشر نظری و آوای علی در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار شد.

شهریار نیوز، سرویس فرهنگی: به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زهرا سلام الله علیها و روز زن، مراسم با شکوهی به همت و یاری مجمع جوانان استان تهران (شورای مشورتی جوانان شهرستان ملارد)، نشر نظری و آوای علی در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار شد.
در این مراسم که میهمانان ارزشمندی از جمله تهمینه جلیلی نژاد (نماینده مجمع جوانان استان تهران)، پدر ادبیات داستانی حوزه مشق استاد… و نویسندگان و شعرای معاصر که همگی از حوزه مشق (شهرقدس، شهریار، ملارد) حضور داشتند که همگی بیاناتی را پیرامون روز زن و پاره ای از آثار خود را نطق کردند.
در این مراسم شاهد رونمایی کتاب ارزشمند “عیار نامعلوم” و همچنین اجرای دو هنرمند در حوزه موسیقی یکی از نسل قدیم و دیگری از نسل جدید بودیم.
از دیگر اتفاقات جالب توجه و جذاب مراسم، عرض ارادت و دست بوسی مهمانان و نویسندگان به مادران و مادر بزرگان خود بود.
همچنین به نمایندگی از همه مادران، نماینده مجمع جوانان، خانم تهمینه جلیلی نژاد هدیه ای نفیس و ارزشمند به دو مادر نمونه که از نویسندگان و فعالان فرهنگی بودند تقدیم کرد.

مطالب مرتبط
دیدگاه شما