کدخبر : 2645
جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۲
در فرهنگسرای الغدیر امیریه

تجلیل از قهرمانان و نام آوران کاراته باشگاه های جویندگان توانایی امیریه و شهید شاهی شهریار

مراسم تجلیل از قهرمانان و نام آوران کاراته باشگاه های جویندگان توانایی امیریه و شهید شاهی شهریار در سال ۱۳۹۷به مربیگری استاد داداشی مربی ارزنده و قهرمان پرور کاراته کنترلی و نایب رییس محترم هيت کاراته شهرستان در فرهنگسرای الغدیر امیریه برگزار شد.

مراسم تجلیل از قهرمانان و نام آوران کاراته باشگاه های جویندگان توانایی امیریه و شهید شاهی شهریار در سال ۱۳۹۷به مربیگری استاد داداشی مربی ارزنده و قهرمان پرور کاراته کنترلی و نایب رییس محترم هیت کاراته شهرستان با حضور صیفوری رئیس اداره ورزش و جوانان شهریار، مهندس سلمانی شهردار امیریه، استاد محمد متقیان نژاد ریاست سبک شیتوریو شوکوکای یونیون ایران و آسیا، خزایی رئیس هیئت کاراته شهرستان شهریار و فهیمی دبیر هیئت کاراته شهرستان شهریار، پنجشنبه نهم اسفندماه ۱۳۹۷ در فرهنگسرای الغدیر امیریه برگزار شد.

 

گزیده ای از پیام های تقدیر و تشکر از استاد داداشی:

 

استاد داداشی

نایب رییس محترم هیت کاراته شهرستان و برادر بزرگوارم

با سلام؛

زحمات دلسوزانه شما در جهت ارتقا هنرجویان کاراته قابل تقدیر و تحسین میباشد، از برگزاری مراسم پرزحمت و خوش ذوق شما در جهت تقدیر و ایجاد انگیزه در بین هنرجویانتان سپاسگزاریم.

 

همکاران شما:

خزایی رییس و فهیمی دبیر هیت کاراته شهرستان شهریار.

یا حق

 

با سلام

اولا جا داره که تشکر کنم جهت تدارک برنامه امروز، واقعا یکی از بی سابقه ترین برنامه تجلیل از قهرمانان شهرمون بود.

بعد از جنبه های کمی و کیفی بسیار عالی بود، امیدوارم که در آینده، حقیر و دیگر کاراته کاران بتونیم ذره ای از محبت شما رو جبران کنیم.

با آرزوی بهترینها برای مربی و تاج سر عزیزم

 

پیام تشکر قهرمان عزیزم جناب آقای محمد نصرتی که هم حضور شایسته در مراسم داشتن و هم زحمات بسیار زیادی برای برگزاری هرچه باشکوه این همایش بزرگ کشیدن

ممنون محمد جان عزیزم

 

با تشکر فراوان از هدیه ارزشمند استاد بزرگ خودم آقای دکتر هانشی محمد متقیان نژاد عزیز رئیس انجمن شیتوریو شوکوکای یونیون ایران و آسیا که با حضور ارزشمند خود جلوه  خاصی به این همایش بزرگ تجلیل دادند…

 

 

پیام تقدیر و تشکر استاد داداشی:

خدایا شکرت که همیشه دستم رو گرفتی و هیچوقت تنهام نذاشتی.

با عرض سلام و ادب و احترام خاضعانه خدمت همه عزیزان و سروران گرامی و خانواده های بسیار محترم قهرمانان باشگاه های جویندگان توانایی امیریه و شهید شاهی شهریار.

اینجانب بعنوان مربی و میزبان و برگزار کننده همایش بزرگ تجلیل از قهرمانان و نام آوران کاراته از حضور گرم و صمیمی تک تک شما بزرگواران تشکر و قدردانی نمایم.

باز هم  مثل همیشه با حضور بسیار پرشور و ارزشمند خود در این همایش نشان دادید که الحق جزو ارزشمندترین افراد خانواده ورزشی بنده هستین و با حضور حداکثری خود جلوه خاصی به این همایش بزرگ دادین که حضور  مسئولین عزیز همچون رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار جناب آقای صیفوری، رئیس تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان شهریار، سرکار خانم محسنی، آقایان خزایی و استاد فهیمی، رئیس و دبیر محترم هیئت کاراته شهرستان شهریار و بزرگان کاراته ایران این امر را تایید میکند.

بازتاب خبری این همایش بزرگ در فضای مجازی و رسانه های گروهی و جمعی و گروه بزرگ انجمن شیتوریو شوکوکای یونیون ایران و آسیا و حضور بسیار ارزشمند هانشی محمد متقیان نژاد رئیس انجمن شیتوریو شوکوکای یونیون ایران و آسیا نشان از اتحاد و همبستگی و حمایت های جانانه شما سروران گرامی از بنده حقیر میباشد که شهره خاص و عام شده است.

اینجانب تمام قد در مقابل مهر و محبت شما بزرگواران سر تعظیم و ادب فرود می آورم و قدردان محبت های تک تک همه شما عزیزان و سروران گرامی هستم.

جا داره از تک تک حامیان این همایش بزرگ تجلیل، از جمله شهردار محترم امیریه، معاونت محترم شهرداری، شهردار محترم رباط کریم دکتر میرزمانی و خانواده های بسیار بزرگواری که حمایت مالی کردن، تشکر و قدردانی کنم که نخواستن اسمشون برده بشه.

تشکر ویژه از همه زحمتکشان و عزیزانی که همه جوره کمکم کردن و کنارم بودن. برادران عزیزم، شاگردان عزیزم، والدین بسیار بزرگوار، خواهرزاده های عزیزم و همه کسانی که همراهی کردن تشکر و قدردانی میکنم.

عزیزانی که امروز باعث اتفاقات خوب و شیرین زندگی من در مراسم بزرگ تجلیل از قهرمانان کاراته شدین، از همه شما ممنونم، دوستون دارم و به وجود تک تک شما به خودم می‌بالم و خداروشکر میکنم.

ارادتمند و خاک پای همه شما عزیزان و سروران گرامی

ابوالفضل داداشی

روزی که خاطره شیرینی شد…

پنجشنه، نهم اسفندماه ۱۳۹۷

 

برای مشاهده تصاویر همایش کلیک کنید

مطالب مرتبط
دیدگاه شما