کدخبر : 4338
سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸

تجلیل سرپرست اداره ورزش و جوانان از قهرمان مسابقات مستر المپیا پرورش اندام

مصطفی قهرمانلو قهرمان شایسته ملاردی طی مراسمی با حضور در اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد مورد تجلیل قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان؛طی مراسمی توسط سرپرست اداره ورزش و جوانان ملارد با حضور عشایر پور رئیس هیات،مختاری دبیر هیات،نخله سرپرست امور مالی و اداری اداره از “مصطفی قهرمانلو” ورزشکار صاحب مقام و پرافتخار هیات پرورش اندام این شهرستان که در مسابقات مسترالمپیا پرورش اندام در کشور چین مقام سوم را کسب و صاحب مدال برنز این دوره از رقابتها شد تجلیل و قدردانی شد.

در این دیدار روح الله طاهری سکاندار ورزش ملارد با قدردانی از زحمات این قهرمان ملاردی گفت:موفقیت تیم‌ها و قهرمانان ورزشی شهرستان در عرصه کشوری و بین المللی سبب افتخار همه ما در مجموعه شهرستان است و مسئولان شهرستان در حد توان و شرایط موجود تلاش خود را برای موفقیت ورزش شهرستان به کار می‌بندند.
همچنین سرپرست ورزش و جوانان شهرستان ضمن تجلیل از قهرمانلو از موفقیت های بدست آمده این قهرمان ورزشی ابراز خرسندی نمود.
طاهری ادامه داد:اداره ورزش و جوانان شهرستان حمایت و پشتیبانی مداوم از قهرمانان شهرستان در رشته های مختلف را جزو وظایف ذاتی خود می داند و در این جهت از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

وی اظهار داشت:ورود به عرصه قهرمانی نیازمند تلاش و کوشش طاقت فرسا است اما حفظ جایگاه و دستاوردهای دوران قهرمانی کاری دشوارتر است.
طاهری افزود:قهرمان شدن در کنار توکل به خداوند با ارزش می شود و قهرمانان باید در کنار قهرمانی،اخلاق را نیز سر لوحه کار خود قرار دهند.
در پایان مراسم با حضور رئیس و اعضای هیات از قهرمانلو با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی تجلیل شد.

مطالب مرتبط
دیدگاه شما