کدخبر : 4362
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲

معرفی کتاب شطرنج برای کودکان

* معرفی کتاب شطرنج برای کودکان:

کتاب شطرنج برای کودکان نوشته‌ی کسری رشن و یاسین حیات ابدی، به شما چگونگی نحوه‌ی حرکت مهره‌ها، پایه و اساس حرکت‌ها را در شطرنج آموزش می‌دهد .شطرنج یکی از بازی‌هایی است که علاوه بر بالا بردن هوش کودک می‌تواند بسیاری از توانایی‌ها را در فرزند شما تقویت کند.

شطرنج یکی از هیجان‌انگیزترین و چالش‌برانگیزترین بازی‌های استراتژیک در دنیا است. علاقه‌مندان به این بازی در سرتاسر جهان شیفته و مجذوب این بازی هستند. در بازی شطرنج تنها چیزی که سبب پیروزی می‌شود، خلاقیت و هنرمندی خود بازیکن است، نه شانس.

این بازی با ۱۶ مهره بر روی صفحه‌ای با ۶۴ خانه آغاز می‌گردد. اتفاقاتی که در بازی رخ می‌دهد، تنها به خودتان بستگی دارد، شما باید از نیروهایتان نوعی استفاده کنید تا بتوانید حریف را گیج کنید و نقشه‌ی کیش‌ومات کردن شاه حریف را عملی کنید. در بازی، شما باید با طرح و نقشه‌ای معقول، نیروهایتان را گسترش دهید تا بتوانید چندین مهره‌ی حریف را بگیرید و حریف باید توان بر هم ریختگی نقشه‌ی شما را داشته باشد به گونه‌ای که بتواند به نقشه و طرح خود نیز عمل کند! شما به قدرت تفکر و تمرکز نیاز دارید تا بتوانید از حریف خود در شطرنج جلو بیفتید و درنهایت بازی را ببرید.

شما می توانید نویسنده بزرگی شوید.
کافی است با گروه بزرگ کشف استعداد برتر همراه باشید.
با مدیریت فردین احمدی
۰۹۳۹۳۳۵۳۰۰۹
۰۹۹۰۳۳۹۳۶۴۵

مطالب مرتبط
دیدگاه شما