کدخبر : 4648
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰

کسب نشان برنز رقابت های کاراته آسیا توسط فاطمه صادقی از شهرستان ملارد

فاطمه صادقی به نشان برنز دست یافت:

🥋فاطمه صادقی کاتارو جوان و خوش آتیه ملاردی به نشان برنز پیکارهای قهرمانی آسیا دست یافت.

✍به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان، در پایان دومین روز از شانزدهمین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی قاره کهن که در شهر تاشکند کشور ازبکستان در حال برگزاری است، فاطمه صادقی کاتارو شایسته ملاردی به نشان برنز کاتا انفرادی دست یافت.

✨فاطمه صادقی که روز گذشته به دور دوم صعود کرده بود امروز و در دوم مسابقات خود با کاتاروهایی از اندونزی، ویتنام و هنگ کنگ همگروه بود و توانست با کسب امتیاز ۲۴٫۱۴ به دیدار رده بندی راه یابد.

🔸نماینده پایتخت در دیدار رده بندی به مصاف آدا وونگ از کره جنوبی رفت و با امتیاز ۲۴٫۳۶ بالاتر از حریف کره ای قرار گرفت و مدال برنز این بخش را از آن خود کرد.

‍ 🌷✨روح الله طاهری سرپرست اداره ورزش و جوانان ملارد در پیامی مدال آوری و افتخار آفرینی فاطمه صادقی ورزشکار این شهرستان را تبریک گفت.

🔸در متن پیام طاهری آمده است:

🔰به لطف و عنایت حق تعالی امروز بار دیگر شاهد درخشش ورزشکار توانمند و قهرمان شایسته ملاردی در شانزدهمین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا بودیم که موجب اعتلا و افتخاری شیرین و دلنشین برای مسولان و جامعه ورزش شد.
🔸درخشش و کسب مدال برنز کاراته کار ملاردی سرکار خانم فاطمه صادقی مایه مباهات و خرسندی اینجانب است که موجی از شادی و سرور را در جمع مردم و خانواده ها به ویژه جامعه ورزش ایجاد کرد.

🔹بی شک مردم و مسولان ملارد از داشتن چنین ورزشکاران و جوانان برومندی به خود می بالند و لذا اینجانب ازسوی خود و به نمایندگی از جامعه بزرگ ورزش شهرستان این موفقیت وتلاش ارزشمند را به شما و خانواده محترم ,مسولان هیاتهای ورزشی بویژه کاراته و تمامی زحمتکشان عرصه ورزش تبریک عرض نموده و تداوم پیروزی و سربلندی همه قهرمانان و ورزشکاران این منطقه را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

مطالب مرتبط
دیدگاه شما