کدخبر : 4870
دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۸:۲۵

آغاز به کار دو کلینیک مددکاری بهزیستی درشهرستان ملارد

🔻دو کلینیک مددکاری بهزیستی درشهرستان ملارد آغاز به کارکرد.

🔸دو کلینیک مددکاری اجتماعی به نام های نوین و وفا با اخذ مجوز رسمی از اداره بهزیستی شهرستان ملارد در راستای ارائه خدمات حمایتی و تخصصی اجتماعی در این شهرستان شروع به فعالیت نمودند.

🔸شایان ذکر است فعالیت این کلینیک های مددکاری اجتماعی در راستای اجرای طرح توانمند سازی و ارائه خدمات حمایتی و تخصصی اجتماعی زنان سرپرست خانوار ، اجرای طرح مداخله در خانواده به منظور کاهش طلاق و ارائه خدمات تخصصی مددکاری اجتماعی به فرزندان تحت مراقبت در خانواده زیستی ، جایگزین و فرزندان دارای زندگی مستقل در چهار چوب برنامه مراقبت فرزندان می باشد .

هم چنین خدمات مشاوره ای در اداره بهزیستی شهرستان ملارد ارائه می شود.

🔹روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد در اطلاعیه ای اعلام کرد کارشناسان یکی از موسسه های تحت پوشش این اداره روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه از ساعت ۹ الی ۱۴ صبح در محل اداره بهزیستی شهرستان ملارد به نشانی مارلیک، بلوار سه بانده، میدان ساعت، ابتدای بلوار آرش آماده ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی در خصوص اعتیاد به مراجعین می باشند.

🔹شایان ذکر است موسسه رنج تا گنج ، ویژه معتادین و بهبود یافتگان میباشد که این موسسه باکسب مجوز از اداره بهزیستی راه اندازی گردیده و درآن به آموزش و ارائه راهکارهای نوین به معتادین و بهبود یافتگان پرداخته میشود.

🔹هدف از حضور کارشناسان این موسسه ایجاد انگیزه و روحیه بخشی به معتادین جهت ترک و همچنین ترغیب بهبودیافتگان و راهنمایی صحیح این عزیزان به ادامه مسیر درست میباشد.

 

 

مطالب مرتبط
دیدگاه شما