کدخبر : 4927
چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵

برگزاری پنجمین کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز شهرستان ملارد

🔻پنجمین کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز شهرستان ملارد با موضوع گزارش دستگاه های کاشف، پیگیری مصوبات جلسه قبل و تشکیل کمیتهفرهنگی تبلیغات زیر مجموعه این کمیسیون به ریاست توکلی کجانی فرماندار این شهرستان برگزارشد.

فرماندارشهرستان ملارد بر انجام وظایف نظارتی دستگاهها در مبارزه با قاچاق کالا و ارز تاکید کرد.

🔹توکلی کجانی فرماندار شهرستان ملارد در پنجمین نشست اعضای کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز شهرستان ملارد ضمن تاکید بر پیگیری و اجرای وظایف نظارتی دستگاهها و نهادهای مربوطه ، جدیت در برخورد با متخلفین ، انجام اقدامات بازدارنده و استفاده از نیروهای متعهد را بخشی از عوامل موثر در کاهش عرضه و فروش کالاهای قاچاق در سطح جامعه عنوان کرد .

🔹وی به ترویج و فراگیرشدن فرهنگ استفاده از کالاهای ساخت داخل کشور در بین مردم هم اشاره کرده و گفت  مجموعه این اقدامات به رونق تولید و اقتصاد مقاومتی کمک کرده و در این باره بسیار موثر خواهد بود .

🔹توکلی کجانی رعایت اصول و موازین قانونی در انجام سرکشی و بازرسی ها را از دیگر نکاتی دانست که باید در دستور کار قرار گرفته و توسط مدیران پیگیری و رصد گردد.

🔹فرماندار شهرستان ملارد در بخش دیگری از سخنان خود از برخورد با انبارهائی که علیرغم ابلاغ قانونی نسبت به تکمیل مشخصات بی توجهی نموده اند خبر داد و کنترل نامحسوس مبادی ورودی و خروجی سطح شهرستان و تداوم بازرسی ها در ساعات عصرگاهی را بار دیگر یادآور شد.

 

مطالب مرتبط
دیدگاه شما