کدخبر : 5155
یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۰

معرفی کتاب محبت و برادری در راستای وحدت اسلامی

#معرفی_کتاب_مناسبتی
#هفته_وحدت
کتاب ( بررسی منشور اخلاق دوستی ، محبت و برادری در راستای وحدت اسلامی) نوشته فردین احمدی پرعنوان ترین نویسنده و پژوهشگر جوان کشور

کتاب مذکور که برگرفته از قرآن، نهج البلاغه و سخنان امام و رهبری است، در چهار فصل به بررسی رابطه محبت خدا به بندگان، محبت بندگان به خداوند و محبت مومنان نسبت به یکدیگر پرداخته است.
نویسنده در مقدمه کتاب ، وحدت و همبستگی را رمز پایداری و پویایی اسلام می داند.

محبت یکی از خلقیاتی است که به گفته معصومین اساس دین دانسته شده است.احمدی با اشاره به سخنی از حضرت امیر المومنین، نعمت اتحاد و محبت و الفت را به علت منافع عظیم و دافع ضررهای فراوان که در آن وجود دارد، از ارزشی بالا برخوردار می داند. اخلاق حب و بغض، دو مظهر جذب و دفع عمومی در جوامع بشری و از مسائل ریشه ای در اخلاق اسلامی است و از آنجا که اساس زندگی بشر بر آن استوار است، در تربیت و اصلاح انسان نقش موثری ایفا می کند.
احمدی معتقد است: من به عنوان یه نویسنده و فعال پژوهشی بر خود لازم دانستم که از یک محرک مهم بنویسم، محرکی که به عنوان عاملی نیروزا امت اسلام را در جهت رسیدن به یک وحدت و انسجام به حرکت در می آورد و آن اخلاق دوستی، محبت و برادری ست. این عامل میتواند مانع مهم و پر قدرتی در برابر خدعه ها و مکرهای دشمنان جامعه ی مسلمین باشد و در کنار تجهیزات نظامی، پازل قدرت را برای مسلمانان تکمیل نماید….
این کتاب در ۸۰ صفحه در سایز وزیری توسط موسسه حوزه مشق با همکاری گروه بزرگ کشف استعداد برتر در کتابفروشی های سراسر کشور توزیع شده است.

 

شما هم می توانید نویسنده بزرگی شوید.

کافی است با گروه بزرگ کشف استعداد برتر و موسسه انتشاراتی حوزه مشق همراه شوید.

با مدیریت فردین احمدی

۰۹۳۹۳۳۵۳۰۰۹

مطالب مرتبط
دیدگاه شما