کدخبر : 5667
چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۶
برگزار شد:

نشست صمیمی رئیس اراده فرهنگ و ارشاد شهریار با آموزشگاههای آزاد هنری شهرستان شهریار

با حضور نادر نیک خواه رئیس اداره نشست اعضای انجمن هنرهای تجسمی و مسئولین آموزشگاه ها در فرهنگسرای استاد شهریار برگزارشد .

شهریار نیوز به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهریار، در مورخه هشتم دی ماه از ساعت ۱۰، نخستین جلسه اعضای انجمن هنرهای تجسمی با جناب آقای نیک خواه،  رئیس  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهریار و دینه وری کارشناس هنری در سالن آمفی تاتر فرهنگسرای استاد شهریار  آغاز شد.

بنابر همین گزارش، نیک خواه در این نشست به ارائه  گزارشات فصلی و فعالیتهای آموزشگاه های هنرهای تجسمی توسط مسئولین بطور پیوسته تاکید و عدم فعالیت و ارائه گزارش را عاملی در جهت ابطال مجوز برشمردند.

رئیس اداره، مشارکت آموزشگاه ها، مشارکت در برنامه های هنری در مناسبتهای ملی و مذهبی را در رشد و پویایی آموزشگاه ها موثر دانست.

استاد رفیق، بازرس انجمن در رابطه با ایجاد اهداف هنری مشترک، همکاری و همدلی هنرمندان و تحول در بازار هنری مطالبی را بیان داشت.

شیری، رئیس انجمن هنرهای تجسمی نیز خواستار فعالیت بیشتر آموزشگا ها و طرح تشکیل صنف هنرمندان رابیان و برگزاری نمایشگاه های هنری بصورت گروهی، گارگاهی و نشستهای تخصصی را از اهداف انجمن برشمردند.

وی در پایان برگزاری جلسات بصورت مستمر و فصلی بمنظور ارائه طرحها، پیشنهادات و همفکری  مسئولان آموزشگاه ها را در پویایی انجمن موثر دانست.

مطالب مرتبط
دیدگاه شما