کدخبر : 6547
دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
توسط فرمانداری شهریار

اعلام هشدار جدی برای شهرستان شهریار

بدین وسیله ستاد مقابله با کرونا در فرمانداری، رسماً شهرستان شهریار را از لحاظ شیوع بیماری در شرایط «هشدار» اعلام می نماید و از مردم فهیم و مسئولیت پذیر تقاضا دارد رعایت بهداشت، خودکنترلی و به ویژه «در خانه ماندن» را برای حفظ سلامتی خانواده ها جدی بگیرند.

«هشدار جدی»

مردم شریف و فهیم شهرستان شهریار

باتوجه به شیوع ویروس کرونا و بحرانی شدن آن در کشور و به نسبت در شهرستان شهریار و علیرغم اینکه درصد مرگ و میر کرونا ویروس به نسبت برخی بیماریها مانند آنفولانزا زیاد نیست ولیکن شیوع بیماری از طریق این ویروس بسیار سریع و پیش رونده است و این در نهایت به معنای بالا رفتن میزان ابتلا و به مراتب افزایش مرگ و میر خواهد بود.

بدین وسیله ستاد مقابله با کرونا در فرمانداری، رسماً شهرستان شهریار را از لحاظ شیوع بیماری در شرایط «هشدار» اعلام می نماید و از مردم فهیم و مسئولیت پذیر تقاضا دارد رعایت بهداشت، خودکنترلی و به ویژه «در خانه ماندن» را برای حفظ سلامتی خانواده ها جدی بگیرند. کسبه محترم، فروشندگان اقلام غیرضروری و بازاریان هم حتی الامکان با تعطیلی محل کسب و یا محدودیت فعالیت های صنفی، از سلامتی خود، خانواده هایشان و مردم محافظت نمایند.

نهایتاً چنانچه هشدارها جدی گرفته نشود و مردم همچنان در کوچه و خیابانها تردد نمایند، ناگزیر به اعلام «وضعیت قرمز» و اعمال محدودیت ها و ممنوعیت های قانونی در تردد شهروندان، خودروها و… خواهیم شد. همکاری و توجه به توصیه های بهداشتی به صورت جدی مورد انتظار است.

 

طاهری

فرماندار شهرستان شهریار

۹۸/۱۲/۱۹

منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار

مطالب مرتبط
دیدگاه شما