کدخبر : 6580
شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۳

پیام تبریک سال نو سعید محمدی

بسم الله الرحمن الرحیم

🔸یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ
یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ
یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ
حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

🔸در اسفندماه سال ٩٨ اکثر کشور های دنیا و کشور عزیز ما ایران، با یک ویروس جدیدی از خانواده کرونا ویروس ها مواجه شدند. از زمانی که این ویروس منحوس وارد کشور شد، همه ی ما شاهد تلاش های بی وقفه پزشکان و پرستاران عزیز در سنگر مبارزه جهت دفاع از سلامت مردم بودیم.
به این وسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه و همت والای مجموعه وزارت بهداشت و درمان که باعث پیشرفت در جهت شکست #کرونا_ویروس گردیده است، به پاس این زحمات ارزنده تقدیر و تشکر می گردد.امید آنکه بیش از پیش موفق و مؤید باشید و از درگاه ایزد منان دوام عزت وسلامت، تداوم حضور و تاثیر شما بزرگواران را در مجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مسئلت دارم.
جا دارد از آحاد ملت عزیز و مجموعه دولت، سپاه و بسیج و همه ی دست اندارکاران و کسانی که در این راه موجب شدند از شیوع #کرونا_ویروس جلوگیری شود تقدیر و تشکر نمایم.

🔸در آستانه فرا رسیدن عید نوروز باستانی١٣٩٩، بهار پرطراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت و طمطراق پیک بهاران می باشد، آغاز سال نو را خدمت هموطنان عزیز به ویژه کادر درمان کشور و دست اندرکاران ستاد مبارزه با کرونا ویروس، تبریک و تهنیت صمیمانه عرض نموده و در پرتو الطاف بیکران خداوندی سلامتی و بهروزی، شادکامی، عزت و کامیابی را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای هموطنان عزیز مسئلت مینمایم.

🔸در پایان از هموطنان عزیز خواهشمندم در خانه مانده و از سفر های غیر ضرور خودداری کنند و به توصیه های پزشکان برای رعایت نکات بهداشتی توجه کنند تا انشالله زنجیره انتقال ویروس به زودی قطع شده و شاهد شکست این ویروس در سراسر کشور باشیم.

سعید محمدی رئیس سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتدال و توسعه شهرستان های استان تهران

مطالب مرتبط
دیدگاه شما