کدخبر : 6817
یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸

اسامی برندگان مسابقه شعر آیینی کشف استعداد برتر اعلام شد


به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ ماهنامه کشف استعداد برتر با همکاری کتابخانه شهدای نیروی زمینی مسابقه شعر آیینی با موضوع «ماه محرم» را برگزار کرد.
این مسابقه با مدیریت فردین احمدی مدیر انتشارات حوزه مشق و موسسه کشف استعداد برتر و دبیر انجمن ادبی حوزه مشق و کبری عظیمی، مسئول کتابخانه شهدای نیروی زمینی واقع در لویزان از هفته اول مهرماه تا هفتم آبان‌ماه برگزار شد که نتایج آن در اربعین حسینی اعلام شد.
تعداد ۵۰۶ اثر توسط ۳۱۰ شاعر در قالب غزل، قصیده، نوحه و شعر سپید از سراسر کشور و همچنین از دو کشور عراق و افغانستان به دبیرخانه این مسابقه ارسال شد و از این تعداد، ۵۰ اثر به انتخاب هیئت داوران و به سرپرستی دکتر نعیمه ابراهیمی و دکتر عادله رحمانی ، دکترای ادبیات فارسی به مرحله نهایی راه یافتند.
آثار ارسالی از لحاظ سلامت ساختار عروضی و ارگانیسم شعری و برخورداری از زبانی مهذب و پیراسته همراه با معنای فاخر آیینی و در برداشتن مضامین عالی عاشورایی با تکیه بر اخبار و روایات اسلامی مورد بررسی قرار گرفت و نهایتاً از مجموع آثار، پنج اثر به‌عنوان شعر برتر انتخاب شدند که هر پنج اثر در شماره بعدی ماهنامه کشف استعداد برتر به چاپ خواهد رسید و به سه اثر منتخب جوایز نقدی و معنوی ارسال خواهد شد.
ایرج خلیل‌زاده، عباس دمیرچی، نگار جعفری، مرضیه نعیم امینی، حسین جعفری، رسول حاجیلو، ایرج خواجوی، سیدمحمد صفایی، نسرین راثی، علی امیدیان، حسین جعفری، مرتضی بادپروا، محمد حاصلی، مژگان بختیاری، محمدرضا حسن‌زاده، رویا سمیعی، فرشته اعظمی، زینب رحمانی، آرزو قلاوند، سارا خلیفه، پریا قنبری، مریم سپاهی، الهام خنیا، امیر رها، نازنین‌سادات سرتیب‌زاده از جمله کسانی بودند که به مرحله نهایی راه پیدا کردند و در این میان ایرج خلیل‌زاده، عباس دمیرچی، نگار جعفری، مرضیه نعیم امینی و حسین جعفری به‌عنوان برگزیدگان این مسابقه معرفی شدند.

متاسفانه سهوا در چند خبرگزاری دیگر نام خانم سارا خلیفه زهرا درج شده است از همین جا اعلام میکنیم هنرمند برگزیده سارا خلیفه از استان فارس می باشد.

شما هم می توانید نویسنده؛شاعر؛پژوهشگر، مترجم و هنرمند بزرگی شوید.

کافی است به گروه بزرگ کشف استعداد برتر و موسسه انتشاراتی حوزه مشق بپیوندید.

با مدیریت استاد فردین احمدی

۰۹۳۹۳۳۵۳۰۰۹

مطالب مرتبط
دیدگاه شما