کدخبر : 6885
یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶

نشست صمیمی دکتر جاودانی با کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهریار

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران ضمن بازدید از قسمتهای مختلف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهریار، با رئیس و کارکنان این اداره به گفتگو نشست.

شهریار نیوز به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهریار، دکتر احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران در سفر یک روزه به شهرستان شهریار ضمن دیدار و گفتگو با دکتر حسین حق وردی نماینده منتخب مردم حوزه های مشق در مجلس شورای اسلامی از بخشهای مختلف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهریار بازدید و در جمع صمیمی کارکنان اداره با آنان به گفتگو پرداخت.

بنابر همین گزارش، نادر نیک خواه رئیس اداره ضمن ابراز خرسندی از حضور دکتر جاودانی در شهرستان شهریار به بیان مشکلات موجود در حوزه های مختلف پرداخت.

در ادامه نیز همکاران ضمن تشکر از مساعدتها و نگاه ویژه ایشان به وضعیت معیشتی کارکنان به بیان نقطه نظرات، پیشنهادات و مشکلات حوزه فعالیت خود پرداختند.

دکتر جاودانی در این نشست به تشریح اقدامات  انجام شده در روزهای پایانی سال در حوزه امور رفاهی و ترمیم وضعیت حقوقی کارکنان اشاره و افزود: سعی و تلاش مجموعه اداری و مالی اداره کل در تقویت بنیه مالی همکاران و رفع مشکلاتشان همواره مدنظر اینجانب بوده تا با ایجاد انگیزه مضاعف، همکاران در انجام وظایف حوزه کاری موفق عمل نمایند.

مطالب مرتبط
دیدگاه شما